Login

Hoogstraten (Meerle)

Meerle, ons dorp

Momenteel loop er een dorpskern vernieuwingsproject project : Meerle, ons dorp (deeldorp van Hoogstraten) via burgerparticipatie. Om dit project te realiseren werd een participatietraject opgezet om te komen tot een ruimtelijk masterplan voor het dorp van Meerle. Uit een eerste overlegsessie bleek als snel dat trage wegen in dit masterplan meer dan gewenst zijn als ontsluiting van de dorpskern naar het buitengebied en als veilige en recreatieve fiets- en wandellussen.
In en om de dorpskern van Meerle liggen gelukkigverschillende mooie oude voetwegen. Op de Dag van de Trage Weg wandelen we langs deze oude voetwegen.

Datum: Zondag 19 oktober

Afspraakplaats: om 13.30 uur aan Plein Raadhuis Meerle. Einde voorzien om 16 h.

Wat breng je mee? wandelschoenen

Organiserende groep: Werkgroep Oude Voetwegen (erfgoed Hoogstraten vzw)

Meer info? Stan Geysen, Coördinator Werkgroep, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. of 0478/12 28 27

 

Go to top