Login

Wortegem-Petegem

Activiteit:Met het eerste lustrum van onze jaarlijkse trage wegen wandeling gaan we dit jaar op verkenning langs land-en kerkwegels in wat doorgaat als het meest pittoreske dorp van onze gemeente, nl. het sympathieke Moregem. De wandeling heeft zoals voorheen een sensibiliserend karakter, doet een heel rustig en idyllisch parcours aan en is tussen 8 en 9 km lang. Bovendien is er natuurlijk zoals altijd de gemoedelijke Pasar-wandelsfeer en de traditionele traktatie. We verheugen ons ook over de opstart van een nieuwe projectgroep 'Trage Wegen' in Wortegem-Petegem.
Datum: Zondag 20 oktober
Afspraakplaats: om 14u aan Sportcentrum De Ruffel, Nellekensweg 1, 9790 Petegem. Einde voorzien om 17u.
Wat breng je mee? schoeisel en kledij aangepast aan de weersomstandigheden
Organiserende groep: Pasar Wortegem-Petegem in samenwerking met , .
Meer info? Jozef De Frene, voorzitter, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. of 056/681384

Activiteit:Met het eerste lustrum van onze jaarlijkse trage wegen wandeling gaan we dit jaar op verkenning langs land-en kerkwegels in wat doorgaat als het meest pittoreske dorp van onze gemeente, nl. het sympathieke Moregem. De wandeling heeft zoals voorheen een sensibiliserend karakter, doet een heel rustig en idyllisch parcours aan en is tussen 8 en 9 km lang. Bovendien is er natuurlijk zoals altijd de gemoedelijke Pasar-wandelsfeer en de traditionele traktatie. We verheugen ons ook over de opstart van een nieuwe projectgroep 'Trage Wegen' in Wortegem-Petegem.
Datum: Zondag 20 oktober
Afspraakplaats: om 14u aan Sportcentrum De Ruffel, Nellekensweg 1, 9790 Petegem. Einde voorzien om 17u.
Wat breng je mee? schoeisel en kledij aangepast aan de weersomstandigheden
Organiserende groep: Pasar Wortegem-Petegem in samenwerking met , .
Meer info? Jozef De Frene, voorzitter, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. of 056/681384

Go to top